Beata Smuga
BLS Nieruchomości
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
O FIRMIE

Firma BLS NIERUCHOMOŚCI powstała w 2010 roku jej głównym kierunkiem działalności jest obrót nieruchomościami na rynku wtórnym na terenie Warszawy i okolic powiat legionowski, nowodworski, pułtuski i wyszkowski.

Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z licencją nr. 14 546 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, potwierdzoną przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości, drugą kadencję członkiem Komisji Etyki Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Doświadczenie zdobywałam od 2006 roku, swoją pracę wykonuję z pasją.

Oprócz standardowej działalności obrotu nieruchomościami, sprzedaży, zakupu i wynajmu, oferuję wysokiej jakości usługi pośrednictwa i doradztwa oparte na rzetelnej wiedzy, skuteczności , poufności oraz wieloletnim doświadczeniu. Cieszę się zaufaniem Klientów. Wiedza i zaangażowanie tworzą kapitał mojej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz znajomość rynku nieruchomości to podstawa mojego działania. Dbam o zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów na każdym etapie transakcji. Współpracuję ze sprawdzonymi deweloperami, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowym, notariuszami.

Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowy dom.

Beata Smuga

Specjalista ds. nieruchomości

Aktualne oferty agenta