Na sprzedaż działka o pow. 7704 m² - zlokalizowana w miejscowości Cupel gminie Serock, blisko rzeki Bug i Starorzecza - z możliwością zabudowy jednorodzinnej i usług nieuciążliwych.Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7704 m², położoną w malowniczej okolicy Serocka, w sąsiedztwie rzeki Bug oraz Starorzecza Bugu. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.
Na działce znajduje się stary budynek mieszkalny z lat 80., o pow. 100m2 przeznaczony do generalnego remontu lub wyburzenia oraz budynek gospodarczy.
Wymiary: 44x177
Media: prąd na działce, woda ujęcie własne, szambo, wodociąg w ulicy
Dojazd asfaltowy.
Lokalizacja:
-Zaledwie 7 minut do centrum Serocka
-Około 1 godzina jazdy do centrum Warszawy
Jeśli marzycie o miejscu, gdzie cisza i bliskość natury grają pierwsze skrzypce? Trafiliście idealnie, tu natura jest na wyciągnięcie ręki, sarny przemierzające łąkę, konie pasące się na łące, klekot bocianów i cichy plusk czapli w pobliskim starorzeczu Bugu. Nie ma tu miejskiego zgiełku, są za to śpiew ptaków, szum drzew i zapach świeżego powietrza.
Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą coś dla siebie - w okolicy nie brakuje tras rowerowych, leśnych ścieżek spacerowych i możliwości spływu kajakowego rzekami Bug i Narew. A jeśli marzycie o dniu nad wodą -plaża i Jezioro Zegrzyńskie czekają.
To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia blisko natury, a zarazem z szybkim dojazdem do Warszawy lub dla inwestora planującego zabudowę jednorodzinną. Miejsce idealne na agroturystykę i budowę domków pod wynajem.
Polecam tę wyjątkową ofertę !!!
Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.