Cupel

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
795 000 PLN
Cena za m2
103,19 PLN
Powierzchnia działki
7 704 m2
Szerokość działki (mb.)
48
Długość działki (mb.)
160
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze, Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 7704m2 zlokalizowaną we wsi Cupel, gmina Serock.

Urocze miejsce z widokiem na starorzecze Bugu, w odległości 350m piaszczysta plaża i miejsce gdzie Bug krzyżuje swój nurt rzeki z Narwią.
Cisza, spokój i przyroda to atuty tego miejsca, piękne tereny rekreacyjne, idealne na odpoczynek od zgiełku miasta. W sąsiedztwie łąk, lasów i zabudowy jednorodzinnej.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.
Po zakupie istnieje możliwość podziału na mniejsze działki pod zabudowę całoroczną lub rekreacyjną. Minimalna powierzchnia działki o pow. 900m2.
Duży potencjał inwestycyjny miejsce idealne na prywatną posiadłość, agroturystykę, stadninę koni.

Media: prąd, szambo, studnia, woda miejska w drodze.

Tereny idealne na wycieczki rowerowe, kajaki, sporty wodne piękne wały z plażą nad rzeką. Przez miejscowość przebiega niebieski szlak rowerowy ciągnący się przez wszystkie nadnarwiańskie miejscowości gminy Serock. Jedną z atrakcji turystycznych jest możliwość rejsu katamaranem, który ma jeden z 6 przystanków ma właśnie Cuplu skąd można dotrzeć do okolicznych miejscowości Serock, Kania Polska, Arciechów czy Popowo.


Bardzo szybki dojazd z Warszawy 40 km. Bliskość Serocka i Pułtuska ze świetną infrastrukturą sklepów i punktów usługowych stanowi dodatkowy atut tej lokalizacji.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Jezioro, Rzeka, Las, Sklep, Zabudowa niska, Przystań
  • Widok na: Rzeka

Kontakt

Beata Smuga

Beata Smuga

Telefon:
+48 507 050 795
E-mail:
beata.smuga@bls-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
14546

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę BLS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam , że zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest BLS Nieruchomości z siedzibą w Warszawie ( 03-187) przy ul. Pancera 11/15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).