Guty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
680 000 PLN
Cena za m2
199,88 PLN
Powierzchnia działki
3 402 m2
Szerokość działki (mb.)
38.78
Długość działki (mb.)
140
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki
Budowlana

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu, na sprzedaż uroczą działkę położona w I linii brzegowej jeziora Kisajno w miejscowości Guty gmina Giżycko.

Działka o pow. 3402m2 usytuowana w kompleksie działek Osada Guty nad jeziorem Kisajno. Osada znajduje się na szlaku KRAINY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH o łącznej długości żeglugi 200 km.

Osada położona jest na lekko nachylonym terenie w kierunku jeziora. Dostęp do jeziora zapewnia prywatna plaża, dostępna dla właścicieli kompleksu działek.

Dla sąsiedniej działki wydano warunki zabudowy :

- szerokość elewacji frontowej 11-14m

- dwie kondygnacje naziemne ( parter plus poddasze użytkowe )

- dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci 45 stopni- pokrycie dachu dachówka lub dachówka ceramiczna w kolorze czerwieni, brązu lub ich odcieni

- kolorystyka elewacji: stosowanie jasnych stonowanych kolorów; biel, żółty, szary lub ich odcieni , dopuszcza się elementy drewnaiej elewacji

- odległość 6m od działki drogowej i 100m od linii brzegowej jeziora

Wydano również warunki zabudowy na budowę pomostu pływajacego.

Odległości:

- Giżycko 8 km
- Eko Marina Giżycko 10 km
- Mikołajki 40 km
- Lotnisko Kętrzyn- Wiliamowo 25 km

POLECAM tę wyjątkową nieruchomość.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Beata Smuga

Beata Smuga

Telefon:
+48 507 050 795
E-mail:
beata.smuga@bls-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
14546

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę BLS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam , że zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest BLS Nieruchomości z siedzibą w Warszawie ( 03-187) przy ul. Pancera 11/15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).