Skubianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
1 021 m2
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo

Opis nieruchomości

Prezentowana nieruchomość, to działka budowlana o powierzchni 1021m2, w kształcie prostokąta zlokalizowana w Skubiance, gmina Serock.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną lub rekreacyjną.

OTOCZENIE

Dookoła zabudowa jednorodzinna, pola, łąki, lasy.
Cieche usytuowanie w otoczeniu domów jednorodzinnych daje poczucie spokoju. Jednocześnie bliskość drogi, którą szybko dostaniemy się do Warszawy daje komfort.

1500m do rzeki Narew, 2,5 km do Zalewu Zegrzyńskiego
1500 m Hotel Warszawianka w Jachrance, basen, siłownia, kort tenisowy.

Media w ulicy: wodociąg, gaz i prąd.
Dojazd asfaltowy.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Odl. od centrum miasta [km]: 7
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Jezioro, Fitnes, Rzeka, Sklep, Basen, Kort tenisowy, Bank, Las, Przystań, Plac zabaw, Park, Hala sportowa, Kościół, Szkoła, Restauracja, Zabudowa niska
  • Widok na: Pola

Kontakt

Beata Smuga

Beata Smuga

Telefon:
+48 507 050 795
E-mail:
beata.smuga@bls-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
14546

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę BLS Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam , że zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest BLS Nieruchomości z siedzibą w Warszawie ( 03-187) przy ul. Pancera 11/15. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).